Tiskové a dokončovací stroje

Špičkový tiskový stroj KM AccurioPress C12000

Digitální tisk

Nová vlajková loď mezi tiskovými stroji se odlišuje od konkurence excelentní kvalitou tisku, širokou škálou potisknutelných materiálů a nejvyšším stupněm automatizace. Svojí rychlostí 120 stran za minutu jednoduše vytiskne zakázky rychle, spolehlivě a s vysokou mírou opakovatelnosti.
Perfektní kvalita tisku

 • S.E.A.D. X 2400 x 3600 (ekvivalentně) dpi x 8bit
 • Simitri V toner
 • Technologie kontroly denzity
 • Automatická linearizace stroje
 • Automatický duplexní soutisk
 • Automatická tvorba ICC profilů
 • Kontrola a nastavení za běhu stroje
 • Vykládání volných archů při záseku
Excelentní práce s materiály
 • Až 450 g/m2 jednostranně i oboustranně
 • Banner dlouhý až 1300 mm jednostranně a 900 mm oboustranně
 • Spolehlivý tisk tenkých materiálů pomocí vzduchové separace ve fixační jednotce
 • Potisk dopisních obálek
 • Potisk strukturovaných materiálů
 • Volitelná vlhčící jednotka
Video k produktu si můžete prohlédnout zde

sold

Špičkový tiskový stroj KM AccurioPress C6085

Digitální tisk

Od začátku roku 2018 máme novou posilu, nejvyšší model digitálního barevného stroje Konica Minolty AccurioPress C6085. Poskytuje širokou škálu tiskových produktů jak v malých sériích, tak pro zakázky s velkým nákladem. Gramáž až do 400 g/m2 a univerzálností použitých materiálů (strukturované materiály, dopisní obálky, bannerový papír). Jednotka IQ-501 automaticky měří a kalibruje barevnost a duplexní soutisk před tiskem i v průběhu tisku. Nedostižná kvalita tisku díky rozlišení 1200 x 1200 dpi x 8 bit a polymerizovanému toneru Simitri® HD E. Přijďte si nechat vyzkoušet perfektní barevné podání a dokonalou kvalitu vytištěných ploch. Video k produktu si můžete prohlédnout zde

Představení stroje

sold

Tiskový stroj
Konica bizhub PRESS C71hc (CHROMA)

Digitální tisk

Unikátní HC toner – tento High Chroma toner, vyvinut přímo společností Konica Minolta, umožňuje tisk v zářivých barvách, které podporují přirozený vzhled tiskovin. Ideální pro tisk fotografií, reklamní grafiky nebo obalů, které mají zaujmout na první pohled. Výjimečná tisková kvalita – nedostižná čistota a přesnost díky tiskovému rozlišení 1200 x 1200 dpi x 8 bitů a HC polymerizovanému toneru.

Představení stroje

sold

Tiskový stroj
Konica Minolta bizhub PRO C1060

Digitální tisk

Digitální barevná tiskárna – rychlost tisku 60/71 stran A4/minutu
Stabilní kvalita tisku - nedostižná přesnost s plnobarevným rozlišením 1200 x 1200 dpix 8 bitů a polymerizovaným tonerem Simitri® HD E
Technologie digitálního zpracování obrazu Konica Minolta – S.E.A.D. IV, FM (stochastický) rastr, monitorování stability a denzity pro absolutní stabilitu
Výjimečná variabilita použitých médií - pokročilá práce s médii o maximální gramáži 300 g/m2 díky technologii podávání pomocí rozfuku papíru; maximální vstupní kapacita 4250 stran

Velkoformátový tiskový stroj
MIMAKI CJV 300-160

Velkoformátový tisk

Vysokorychlostní integrovaná tiskárna s plotrem...
Početné funkce u modelů CJV300 zajišťují vysokou kvalitu tisku a přesnost ořezu, díky kterým lze snadno vyrábět štítky, samolepky a potisky na vozidla.
Solventní tisk pro interiér i exteriér. Šíře tisku až 1600 mm.

iEcho PK 0604 Plus

Inteligentní řezací systém

Plně automatický systém se zvedacím podavačem, posuvným pásem s inteligentním přisáváním a odkládacím zásobníkem. Pro širší škálu zpracovatelných materiálů lze použít oscilační nůž. Pomocí různých nástrojů a řezací hlavy lze rychle a přesně materiály rýhovat, nařezávat, nebo vysekávat za použití rychlé CCD kamery. Slouží jako náhrada výseku pro výrobu menších serií, využítí najde v reklamním či obalovém průmyslu. Video k produktu si můžete prohlédnout zde

Summa Cut D60R

Řezaná grafika, tvarový ořez

Profesionální řezací plotr renomované značky SUMMA. Funkce FlexCut – umožnuje řezat kompletně skrz materiál. Summa je světovým lídrem ve vývoji a implemantaci optických systémů pro tvarový ořez. Plotry SummaCut jsou vybaveny již třetí generací systému OPOS-X. Tento systém přináší bezkonkurenční přesnost a automatizaci zpracování zakázek s tvarovým ořezem.

Morgana DigiFold Pro

Dokončování výroby

Automatický rýhovací a falcovací stroj pro profesionální využití digitální tiskové produkce.
Gramáž papíru až 400 g/m2
Spodní podtlakové nakládání umožňující „non-stop“ práci si snadno poradí s hlazeným papírem.
Max. formát až 900×385 mm
Rychlost až 6000 archů / hod

Více informací zde

Řezačka EBA 7260 LT

Dokončování výroby

Profesionální řezačka s hydraulickým lisem, optickou bezpečnostní závorou a provzdušňováním předního i zadního stolu.

Stohová řezačka s délkou řezu 720 mm, max. výškou stohu 80 mm (78 mm*)

Laminátor FOLIANT Gemini C 400A

Zušlechťování produktu

Plně automatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní konstrukce, s pneumatickým přítlakem hlavních válců, s vestavěným kompresorem, vybavená automatickým nakladačem, leštěným laminovacím válcem a automatickým separátorem polaminovaných archů. Ceník laminace tiskových archů najdete ZDE.

Velkoformátový laminátor
EASYMOUNT 1600SH

Zušlechťování produktu

Laminátor s nahřívaným horním válcem pro široké formáty.
Umožňuje laminování i kašírování. Nejmodernejší technologie použitá pro výrobu válců zajištuje laminaci nejvyšší kvality, která je vidět.

USHIDA Aerofold

Dokončování výroby

Falcovačka USHIDA Aerofold, skládá do rozměru 330x488mm, v rozsahu gráží 50 - 170g/m2 různé typy papírů, jako jsou ofset, křídové papíry, umělecké tiskoviny, výstupy z digitálního tisku atd., a to díky podtlakovému pásovému podavači.

Poloautomatický rýhovací-perforovací stroj GPM 450 SA

Dokončování výroby

Funkce rýhovacího stroje umožňuje snadné a přesné ohýbání digitálně potištěného papíru. Bezodpadová perforace umožňuje snadné odtržení papíru.

Plockmatic BM 60 brožovací stroj

Dokončování výroby

Osvědčený brožovací stroj pro šité vazba V1, nebo V3. Možnost šití: ve hřbetu, na kraji a v rohu svazku, počet šicích hlav 2.

Plockmatic/Morgana 104 SQF zahraňovací modul

Dokončování výroby

Vaše brožury získají ideální vzhled slisováním hrany svazku zahraňovacím modulem SQF 104. Vytváří se tím dojem jako by šlo o vazbu V2 – lepenou. Brožury lze snadno skládat na sebe bez toho, aby se samy otevíraly.

Balící stroj TECHNOLOGY SC55

Dokončování výroby

Moderní balící stroj, bezpečně uchová vaši zakázku pro přepravu.

Máte jiné dotazy k výrobě nebo produktům?

0 ks, 0 Kč
Přihlášení Zapomenuté heslo Nová registrace