Lokace U Továren 256/14, 102 00 Praha 10
Registrace

Technologické vybavení

Digitální archový tisk
Konica Minolta AccurioPress C12000e

Momentální vlajková loď mezi tiskovými stroji se odlišuje od konkurence excelentní kvalitou tisku, širokou škálou potisknutelných materiálů a nejvyšším stupněm automatizace. Svojí rychlostí 120 stran za minutu jednoduše vytiskne zakázky rychle, spolehlivě a s vysokou mírou opakovatelnosti. Součástí naší konfigurace jsou dlouhé podavače ze kterých dokážeme s vysokou přesností na jeden průjezd tisknout duplex do délky 900mm.
Perfektní kvalita tisku

 • S.E.A.D. X 2400 x 3600 (ekvivalentně) dpi x 8bit
 • Simitri V toner
 • Technologie kontroly denzity
 • Automatická linearizace stroje
 • Automatický duplexní soutisk
 • Automatická tvorba ICC profilů
 • Kontrola a nastavení za běhu stroje
 • Vykládání volných archů při záseku

Excelentní práce s materiály

 • Až 450 g/m2 jednostranně i oboustranně
 • Banner dlouhý až 1300 mm jednostranně a 900 mm oboustranně
 • Spolehlivý tisk tenkých materiálů pomocí vzduchové separace ve fixační jednotce
 • Potisk dopisních obálek
 • Potisk strukturovaných materiálů
 • Volitelná vlhčící jednotka

 

Digitální archový tisk
Konica Minolta AccurioPress C6085

Od začátku roku 2018 máme digitálního barevného stroje Konica Minolty AccurioPress C6085. Poskytuje širokou škálu tiskových produktů jak v malých sériích, tak pro zakázky s velkým nákladem. Gramáž až do 400 g/m2 a univerzálností použitých materiálů (strukturované materiály, dopisní obálky, bannerový papír). Jednotka IQ-501 automaticky měří a kalibruje barevnost a duplexní soutisk před tiskem i v průběhu tisku. Nedostižná kvalita tisku díky rozlišení 1200 x 1200 dpi x 8 bit a polymerizovanému toneru Simitri® HD E. Přijďte si nechat vyzkoušet perfektní barevné podání a dokonalou kvalitu vytištěných ploch.

Digitální archový tisk
Konica Minolta bizhub PRESS C71hc (CHROMA)

Unikátní HC toner – tento High Chroma toner, vyvinut přímo společností Konica Minolta, umožňuje tisk v zářivých barvách, které podporují přirozený vzhled tiskovin. Ideální pro tisk fotografií, reklamní grafiky nebo obalů, které mají zaujmout na první pohled. Výjimečná tisková kvalita – nedostižná čistota a přesnost díky tiskovému rozlišení 1200 x 1200 dpi x 8 bitů a HC polymerizovanému toneru.

Velkoformátový tiskový stroj
MIMAKI CJV 300-160

Vysokorychlostní integrovaná tiskárna s řezacím plotrem...
Početné funkce u modelů CJV300 zajišťují vysokou kvalitu tisku a přesnost ořezu, díky kterým lze snadno vyrábět štítky, samolepky, potisky na vozidla, obrazy, rollupy a ostatní velkoformátové produkty.

 • Maximální rozlišení tisku až 1.440 dpi.
 • Solventní tisk pro interiér i exteriér. Šíře tisku až 1600 mm.

 

Bodové / parciální lakování
PARCIÁLNÍ 3D LAKOVÁNÍ - Konica Minolta AccurioShine 3600

Technologie digitálního laku MGI mění tištěné zakázky na velkolepé a neodolatelné tiskové produkty, které okamžitě upoutají pozornost vašich zákazníků a jejich zákazníků. Díky technologii digitálního laku zjistíte, že je snadné rozpoznat digitální výtisky, zvýraznit definované oblasti nebo přidat 3D efekty.

 • UMĚLÁ INTELIGENCE SMARTSCANNER®
 • Celostránkový skener
 • Nejsou vyžadovány žádné ořezové značky
 • Registrace povlaku z listu na list
 • Nastavení zkosení, posunu, kontrakce a roztažení za chodu
 • Volitelné osvětlení pro metalizované podklady
řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut X

Finalizace digitálních i ofsetových tisků - profesionální řezání, rýhování a perforace do velikosti archu 370 x 750 mm, až 400 g/m2. Vzduchové nakládání archů.

Inteligentní řezací systém
iEcho PK 0604 Plus

Plně automatický systém se zvedacím podavačem, posuvným pásem s inteligentním přisáváním a odkládacím zásobníkem. Pro širší škálu zpracovatelných materiálů lze použít oscilační nůž. Pomocí různých nástrojů a řezací hlavy lze rychle a přesně materiály rýhovat, nařezávat, nebo vysekávat za použití rychlé CCD kamery. Slouží jako náhrada výseku pro výrobu menších serií, využítí najde v reklamním či obalovém průmyslu.

Řezaná grafika, tvarový ořez
Summa Cut D60R

Profesionální řezací plotr renomované značky SUMMA. Funkce FlexCut – umožnuje řezat kompletně skrz materiál. Summa je světovým lídrem ve vývoji a implemantaci optických systémů pro tvarový ořez. Plotry SummaCut jsou vybaveny již třetí generací systému OPOS-X. Tento systém přináší bezkonkurenční přesnost a automatizaci zpracování zakázek s tvarovým ořezem.

Dokončování výroby
Morgana DigiFold Pro

Automatický rýhovací a falcovací stroj pro profesionální využití Digitální archový tiskové produkce.
Gramáž papíru až 400 g/m2
Spodní podtlakové nakládání umožňující „non-stop“ práci si snadno poradí s hlazeným papírem.
Max. formát až 900×385 mm
Rychlost až 6000 archů / hod

Dokončování výroby
Poloautomatický rýhovací-perforovací stroj CYKLOS GPM 450 SA

Funkce rýhovacího stroje umožňuje snadné a přesné ohýbání digitálně potištěného papíru. Bezodpadová perforace umožňuje snadné odtržení papíru.

Dokončování výroby
USHIDA Aerofold

Falcovačka USHIDA Aerofold, skládá do rozměru 330x488mm, v rozsahu gráží 50 - 170g/m2 různé typy papírů, jako jsou ofset, křídové papíry, umělecké tiskoviny, výstupy z digitálního tisku atd., a to díky podtlakovému pásovému podavači.

Dokončování výroby
Morgana BM3050, Brožovací, zahraňovací a ořezový modul

Nová generace produkčních strojů pro provádění vazeb V1. Umožňuje výrobu brožur do formátu A4. Ve standardu umožňuje funkci rohového a blokového sešívání.

Dokončování výroby
Plockmatic BM 60 brožovací stroj

Osvědčený brožovací stroj pro šité vazba V1, nebo V3. Možnost šití: ve hřbetu, na kraji a v rohu svazku, počet šicích hlav 2.

Dokončování výroby
Plockmatic/Morgana 104 SQF zahraňovací modul

Vaše brožury získají ideální vzhled slisováním hrany svazku zahraňovacím modulem SQF 104. Vytváří se tím dojem jako by šlo o vazbu V2 – lepenou. Brožury lze snadno skládat na sebe bez toho, aby se samy otevíraly.

Dokončování výroby
Laminátor FOLIANT Gemini C 400A

Plně automatická jednostranná laminovačka pro Digitální archový tisk, robustní konstrukce, s pneumatickým přítlakem hlavních válců, s vestavěným kompresorem, vybavená automatickým nakladačem, leštěným laminovacím válcem a automatickým separátorem polaminovaných archů.

Zušlechťování produktu
Velkoformátový laminátor
EASYMOUNT 1600SH

Laminátor s nahřívaným horním válcem pro široké formáty.
Umožňuje laminování i kašírování. Nejmodernejší technologie použitá pro výrobu válců zajištuje laminaci nejvyšší kvality, která je vidět.

Dokončování výroby
Vrtačka papíru Citoborma 111

Přesná, výkonná vrtačka papíru německého výrobce Nagel.

Dokončování výroby
Zaoblovač rohů CYKLOS CCR 40

Zaoblovač rohů CCR 40 je profesionální produkční zařízení sloužící ke zpracování papíru, kartonů, plastů, kůže, dibondu a dalších materiálů. Pro práci je možné využít výměnné nástroje pro radiusy 4, 6, 9, 12 a 18 mm plus rovný nůž o délce 28 mm k seřezávání rohů pod úhlem 45°.

Dokončování výroby
Řezačka EBA 7260 LT

Profesionální řezačka s hydraulickým lisem, optickou bezpečnostní závorou a provzdušňováním předního i zadního stolu. Stohová řezačka s délkou řezu 720 mm, max. výškou stohu 80 mm (78 mm*)

Dokončování výroby
Balící stroj TECHNOLOGY SC55

Moderní balící stroj, bezpečně uchová vaši zakázku pro přepravu.