+420 724 127 109 info@tiskplus.cz

Tiskové a dokončovací stroje

Nový tiskový stroj KM AccurioPress C6085

Digitální tisk

Od začátku roku 2018 máme novou posilu, nejvyšší model digitálního barevného stroje Konica Minolty AccurioPress C6085. Poskytuje širokou škálu tiskových produktů jak v malých sériích, tak pro zakázky s velkým nákladem. Gramáž až do 400 g/m2 a univerzálností použitých materiálů (strukturované materiály, dopisní obálky, bannerový papír). Jednotka IQ-501 automaticky měří a kalibruje barevnost a duplexní soutisk před tiskem i v průběhu tisku. Nedostižná kvalita tisku díky rozlišení 1200 x 1200 dpi x 8 bit a polymerizovanému toneru Simitri® HD E. Přijďte si nechat vyzkoušet perfektní barevné podání a dokonalou kvalitu vytištěných ploch. Video k produktu si můžete prohlédnout zde

Morgana DigiFold Pro

Dokončování výroby

Novinka v naší výrobě, automatický rýhovací a falcovací stroj pro profesionální využití v sektoru digitisku.

Rýhování a falcování na jeden průchod strojem, ovládání za pomoci „chytrého“ dotykového panelu.
Gramáž papíru až 400 g/m2
Spodní podtlakové nakládání umožňující „non-stop“ práci si snadno poradí s hlazeným papírem.
Max. formát až 900×385 mm
Rychlost až 6000 archů / hod

Více informací zde

Velkoformátový tiskový stroj
MIMAKI CJV 300-160

Velkoformátový tisk

Vysokorychlostní integrovaná tiskárna s plotrem...
Početné funkce u modelů CJV300 zajišťují vysokou kvalitu tisku a přesnost ořezu, díky kterým lze snadno vyrábět štítky, samolepky a potisky na vozidla.
Solventní tisk pro interiér i exteriér. Šíře tisku až 1600 mm.

Tiskový stroj
Konica Minolta bizhub PRO C1060

Digitální tisk

Digitální barevná tiskárna – rychlost tisku 60/71 stran A4/minutu
Stabilní kvalita tisku - nedostižná přesnost s plnobarevným rozlišením 1200 x 1200 dpix 8 bitů a polymerizovaným tonerem Simitri® HD E
Technologie digitálního zpracování obrazu Konica Minolta – S.E.A.D. IV, FM (stochastický) rastr, monitorování stability a denzity pro absolutní stabilitu
Výjimečná variabilita použitých médií - pokročilá práce s médii o maximální gramáži 300 g/m2 díky technologii podávání pomocí rozfuku papíru; maximální vstupní kapacita 4250 stran

Tiskový stroj
Konica Minolta bizhub PRO C6000

Digitální tisk

Digitální barevná produkce – vyjímečná rychlost 71/60 barevných stran A4 za minutu
Jedinečná kvalita obrazu – Impozantní tiskové rozlišení 1,200 x 1,200 dpi x 8 bit dokáže perfektně reprodukovat i ty nejmenší znaky a nejtenčí čáry. V kombinaci se špičkovým tonerem Simitri HD odpovídá výsledek kvalitě offsetového tisku.
Technologie pokročilé reprodukce barev od Konica Minolta – absolutní konsistence výstupu zaručuje technologie S.E.A.D. II, FM rastrování, monitoring stability, kontrola density
Vedení médií a možnosti dokončování – stroj disponuje sofistikovaným systémem vedení papíru až do plošné hmotnosti 300 g/m2 a všestraným dokončováním, včetně vazby V1, vícepozičním děrováním a vkládáním.

Řezačka EBA 7260 LT

Dokončování výroby

Profesionální řezačka s hydraulickým lisem, optickou bezpečnostní závorou a provzdušňováním předního i zadního stolu.

Stohová řezačka s délkou řezu 720 mm, max. výškou stohu 80 mm (78 mm*)

Laminátor FOLIANT Gemini C 400A

Dokončování výroby

Plně automatická jednostranná laminovačka pro digitální tisk, robustní konstrukce, s pneumatickým přítlakem hlavních válců, s vestavěným kompresorem, vybavená automatickým nakladačem, leštěným laminovacím válcem a automatickým separátorem polaminovaných archů. Ceník laminace tiskových archů najdete ZDE.

Velkoformátový laminátor
EASYMOUNT 1600SH

Dokončování výroby

Laminátor s nahřívaným horním válcem pro široké formáty.
Umožňuje laminování i kašírování. Nejmodernejší technologie použitá pro výrobu válců zajištuje laminaci nejvyšší kvality, která je vidět.

USHIDA Aerofold

Dokončování výroby

Falcovačka USHIDA Aerofold, skládá do rozměru 330x488mm, v rozsahu gráží 50 - 170g/m2 různé typy papírů, jako jsou ofset, křídové papíry, umělecké tiskoviny, výstupy z digitálního tisku atd., a to díky podtlakovému pásovému podavači.

Poloautomatický rýhovací-perforovací stroj GPM 450 SA

Dokončování výroby

Funkce rýhovacího stroje umožňuje snadné a přesné ohýbání digitálně potištěného papíru. Bezodpadová perforace umožňuje snadné odtržení papíru.

Plockmatic BM 60 brožovací stroj

Dokončování výroby

Osvědčený brožovací stroj pro šité vazba V1, nebo V3. Možnost šití: ve hřbetu, na kraji a v rohu svazku, počet šicích hlav 2.

Balící stroj TECHNOLOGY SC55

Dokončování výroby

Moderní balící stroj, bezpečně uchová vaši zakázku pro přepravu.

Máte jiné dotazy k výrobě nebo produktům?

0 ks, 0 Kč
Přihlášení Zapomenuté heslo Nová registrace