Lokace U Továren 256/14, 102 00 Praha 10
Registrace

Definice prodůktů

Reklamní letáky

Tento druh tiskovin můžou být z pravidla tištěné nebo elektronické materiály informující potencionální spotřebitele o aktuálně probíhajících mimořádných slevách jak v maloobchodek tak velkoobchodních řetězcích.

Definice letáku

Akční leták sděluje čtenáři většinou vlastnosti prezentovaného zboží, původní cenu a novou (sníženou / akční) cenu v době platnosti akční nabídky. Nedílnou součástí by měly být (většinou v zápatí nebo na druhé straně letáku) základní informace a adresy prodejen obchodní sítě včetně otevírací doby provozovatele obchodního řetězce.

Rozesílání a distribuce

Tyto akční letáky můžou být pravidelné, nepravidelné, tištěné, ale i v elektronické podobě. Tištěné letáky jsou distribuovány zpravidla prostřednictvím distribučních společností (Mediaservis, Česká distribuční apod.) nebo prostřednictvím pošty. Elektronické letáky si většinou návštěvníci stahují sami z webových stránek nebo jim jsou zasílány automaticky prostřednictvím tzv. Newsletteru, se kterým museli uživatelé dobrovolně souhlasit.

DTP zpracování

Díky našemu studiu jsme schopni Vám nabídnout nejen grafický návrh, ale i DTP zpracování těchto tiskovin. S radostí se vrhneme jak na občasné akční letáky, tak i periodické bulletiny a další tiskoviny. Pro zpracování nabídky nám prosím zašlete bližsí informace nebo nás pozvěte do tendru. Rádi se zúčastníme.

Vizitky

Tiskneme i malé náklady vizitek ve formátech 90 x 50mm nebo 85 x 55mm, již od 50 ks. Pokud si budete přát jakýkoliv jiný formát, který budeme schopni vytisknout a následně zpracovat (nařezat), neváhejte si zvolit v kalkulačním formuláři volbu "Vlastní rozměr". Může být a u vizitke je to velice žádáná věc také zušlechtěna na povrhu což zvýší vaší přestiž. Zušľechtění nabízíme základní jako lamiace a nebo luxusní tedy parciální lakování.

Vizitka (česky též navštívenka) je jednoduchý informační prostředek, často pěkné grafické dílo na malém kousku papíru (kartičce), zpravidla používané k obchodní propagaci a komunikaci. Vizitky je možné tisknout na různé druhy papírů - strukturované, barvené, bezdřevé, s vlákny apod., ale také je možné využít různých dokončovacích technik k docílení patřičné originality tiskoviny - oblé rohy, perforace, bigování a další.

Grafický návrh a DTP zpracování

Nemáte své vlastní vizitky? Kontaktujte nás. Rádi vám připravíme grafický návrh a následně vytiskneme na našem tiskovém stroji. Honorář za zpracování vizitek a dalších tiskovin se určuje individuálně s ohledem na náročnost a originalitu zpracování. 

Cena vizitek

Vizitky tiskneme bez problému i od jednoho kusu. Cena je závislá od celkového množství tedy i více druhů dohromady (například různých jmen ve firmě), ovšem vždy pouze stejného formátu a barevnosti. Honorář za návrh, DTP zpracování a přípravu dat do tisku je stanoven individuálně.

Plakáty

Plakáty jsou dnes velmi rozšířenou tiskovinou a jsou vylepovány na frekventovaných místech, kde mají upoutat a zacílit hlavně na potencionální spotřebitele (klientelu). Působí však na širokou veřejnost, své zájemce si nevybírá a má jednoduše za úkol upoutat pozornost. S použitím textu, obrazu nebo v kombinaci obojího společně plní svou funkci a nabízí tak různé zboží, umělecká díla, koncerty, zábavu nebo jakýkoliv názor.

Cenná díla

V dnešní době jsou vybrané plakáty součástí sběratelských sbírek, kde můžeme najít staré filmové plakáty, komixové plakáty nebo stylové plakáty (oblíbená tématika Moulin Rouge) od známých autorů jako je např. Henri de Toulouse-Lautrec.

Navrhneme grafiku a vytiskneme

Pokud si nevíte rady s grafickým návrhem plakátu, rádi jej pro Vás navrhneme a připravíme do tisku. Pokud si chcete vyzdobit pokoj vlastním plakátem, Tiskplus.cz je tu pro Vás. Je možné tisknout ve fotografické kvalitě až do formátu SRA3 (320 x 450 mm) na různé materiály. Pokud potřebujete větší formát pokračujte na velkoformátové tisky.

Pro výběr tiskových materiálů nás před zadáním zakázky do tisku kontaktujte. Rádi Vám poradíme a doporučíme vhodný materiál pro Vaše výtisky.