Lokace U Továren 256/14, 102 00 Praha 10
Registrace

Kod je Tiskplus

Kdo je Tiskplus? My jsme tisk!

“Jsme si vědomi konkurence, která nabízí podobné nebo stejné služby. Pevně však věříme, že slušnost, vstřícnost a snaha vyhotovit tiskoviny s tou největší péčí a v odpovídající kvalitě přesvědčí naše potencionální klienty zvolit si právě nás - Tiskplus.”

Jsme mladá, pružná společnost zabývající se digitálním, ofsetovým, velkoformátovým tiskem a kompletní tiskovou produkcí včetně dokončovacích a zušlechťovacích prací. Garantujeme Vám profesionální a korektní přístup, bleskovou výrobu a rychlé dodání.

Jsme dodavatelem převážně agentur, reklamních a grafických studií, ateliérů, ale i grafiků. Vyrábíme také pro všechy ostatní, tedy přímé zákazníky, restaurace, obchody, školy, státní instituce. 

Disponujeme vlastní výrobou, kterou neustále rozšiřujeme a modernizujeme. Zakládáme si na nákupu nových strojů se servisem nejdéle do 24 hodin. Tiskové stoje mají své zálohy, takže nás porucha nezaskočí.

Velmi rádi Vám poradíme s přípravou tiskových dat, volbou materiálů a vytištěním vzorků. Máte na nás jakoukoliv otázku ohledně vašeho tisku, přípravy tiskových dat nebo druhu papíru, který jste si zvolili pro vaše tiskoviny? Jednoduše nám zavolejte, jsme tu pro vás a těšíme se na spolupráci.