Powered by Smartsupp
Lokace U Továren 256/14, 102 00 Praha 10
Registrace
Svatební oznámení různých variant

Svatební, oznámení, oznámení k výročí, oslavě, narození

Nastal ten čas, čas svatební, čas narození nového člověka, nebo jiná štastná událost, která si zaslouží oslavu a oznámit tím nejhezčím způsobem? Pomůžeme Vám připravit a vyrobíme svatební ho nebo jiného přání/oznámení podle vašich představ. Níže naleznete grafické návrhny z kterých je možné vycházet, data upravíme podle dodaných informací.

Součástí balíčku materiálů pro svatební den, můze být u nás i výroba jmenovek na stůl a pro členy rodiny. Uvítací plakát nebo informační průvodce svatebním dnem. Ohledně všech těchto věcí nás neváhejte kontaktovat.

Jak připravit tisková data

Spadávka

Spadávka je oblast kolem grafiky, která je na závěr oříznuta, tak aby na krajích nebyla bílá linka. Do spadávky, přesahu, začleňte pozadí použité v grafice např. fotografie . Ideálné jsou to 3mm. Zkráceně, pokud neumíte připravit ořezové značky a spádávku, udělejte tisková data o 3mm na každou stranu větší než má být výsledný dokument a počítejte s tím že toto bude oříznuto.

Vnitřní okraj, zrcadlo sazby

Vnitřní okraj je oblast, odsazení, ve které by neměly být podstatné informace jako například text nebo logo. Jedná se hlavně o vzhled, stejně tak ale texty umístěné příliš u okraje řezu mohou být řezem poškozeny.

Příprava pro parciální lakování

Paricální masku vložte jako samostatnou stránku buď na konec dokumentu, nebo jako vždy následující stránku za stránku ke které patří, pokud se jedná o více stránek. Pro lakovací masku použijte vektorovou nebo bitmapovou plochu, ideálně jako 100% černé. Pokud si přejete využít 3D lakování, nechte masku ve stupních šedi. Méně šedá - nižší lak, víče šedá - vyšší lak. Maska musím být na stejně velké stránce jako předloha a na stejné pozici, kde má být lakováno. Pokud si nevíte rady, rádi Vám poradíme.

Tisková data

U fotografií pracujte v režimu CMYK, rozlišení alespoň 200dpi. Dosáhnete tím barevné shody s výsledným tiskem, režim RGB může být v některých sytých barvách u nás netisknutelný.

Inspirace, šablony k dispozici, svatební oznámení