Venkovní reklama, CLV vitríny, PVC bannery a desky

Nabízíme výrobu reklamních bannerů a plachet pro venkovní i interiérové použití, tisk CLV plakátů do venkovních vitrín, výrobu desek (Forex, Kapa, Dibond) pro venkovní i interierovou reklamu.

Přejít na online kalkulaci velkoformátových tiskovin

Citylight vitríny (CLV, City lighty)

Rozšířený, obliíbený a efektivný rozměr vitríny nejčastěji v rozměru 1185x1750mm. Vytiskneme pro Vás tento typ plakáty a zajistíme dodání pronajímateli reklamních ploch. Tiskneme na White back 150g papír určený pro tento typ světelné instalce. Garantujeme kvalitní a syté podání barev.  Napište nám o cenovou nabídku nebo si ji spočítejte v kalkulačním systému.

PVC bannery a reklamních plachety

banner litý PVC (510 g/m²) - PVC litá, měkká, kvalitní plachtovina s bílým povrchem, odolná proti UV záření a plísním, vhodná pro interiérové a dlouhodobé exteriérové aplikace. Možno dodat se zpěvněnými kovovými oky.
banner mesh (350 g/m²) - PVC materiál se síťovanou strukturou a propustností větru, mesh banner je vhodný na místa ve volném prostoru, kde normálně hrozí potrhání větrem
banner do roll-upů - speciální bannerový film, který se používá do prezentačních stojanů
banner reflexní - obsahuje speciální reflexní vrstvu, která zajišťuje lepší viditelnost v noci, zejména při odrazu světla

Tiskoviny všech propagačních materiálů, včetně vazeb, laminací a dalšího dokončování.

Vizitky

Kalkulace

Hlavičkový papír

Kalkulace

Leták neskládaný

Kalkulace

Leták skládaný

Kalkulace

Plakáty do A3

Kalkulace

Samolepky

Kalkulace

Pohlednice

Kalkulace

Maloformát pro znalce

Kalkulace

Materiály s vazbou, knihy, časopisy, brožury, kalednáře, diáře.

Časopisy, knihy

Kalkulace

Poznámkové bloky

Kalkulace

Vazby pro znalce

Kalkulace

Rollupy

Kalkulace

Bannery, plachty

Kalkulace

Cedule, desky

Kalkulace

Citylighty, CLV

Kalkulace

Plakáty

Kalkulace

PVC samolepky

Kalkulace

Plánografie

Kalkulace

Velkoformát pro znalce

Kalkulace

Tiskplus

Komplexní tisková výroba

Komplexní tiskovou výrobou myslíme nejen oborovou zdatnost, ale i maximální preciznost a zkušenost. Celému procesu výroby věnujeme tu nejvyšší péči a pozornost. Snažíme se nabízet víc, což v dnešní době technologické dostupnosti pro každého může být jen lidský přístup, pracovitost a poctivost.

Přijímáme výzvy nestandartních řešení. Stavíme na spokojených zákazních a dobrých referencích. Věříme že překvapíme i Vás.

Roll up včetně tisku

Rychlá a působivá propagace

Řezaná grafika

Dokonalé i v malých detailech

Foto obrazy

Tisk včetně kvalitního rámování

Vazby brožur

Brožury, katalogy, fotoknihy

Předtisková příprava

Pokud si nejste jisti přípravou tiskových dat, nebo je z nějakého důvodu nemáte k dispozici, připravíme je pro Vás. Stačí sken, fotorafie, jakýkoliv podklad. Převedeme ho do tiskové podoby.

Digitální maloformát

Konica Bizhub 1060, nejnovější pokračovatel nejúspěsnější produkční tiskárny. V této kategorii strojů nemá konkurenci. Rádi vás o tom přesvědčíme na vzorku zdarma, který si u nás můžete nechat vytisknout.

Tiskové a dokončovací stroje

Velkoformát

Mimaki CJV300-160. Další novinka na trhu s řadou revolučních prvků pro dosažení perfektních ploch, barevných přechodů. S kvalitou jakou tiskne, také řeže, dodáme Vám tedy nejem tištěnou grafiku jako bannery, rollupy, plakáty, ale také je můžeme rovnou velmi přesně tvarově ořezat.

Tiskové a dokončovací stroje

Dokončovací práce

Všechny naše tiskoviny dále zpracováváme. Bigujeme, falcujeme, skladáme. Povrch zušlechťujeme laminací. Tiskovinu vám dále můžeme vyseknout nebo nabídnout slepotisk jako dokončovací prvek.

Tiskové a dokončovací stroje

Máte jiné dotazy k výrobě nebo produktům?

0 ks, 0 Kč
Přihlášení Zapomenuté heslo Nová registrace