U většiny nabízených tiskovin nyní dokážeme 2D a 3D lakování, pro cenovou nabídku nebo vzorek zdarma nás neváhejte kontaktovat

Reklamní letáky

Tento druh tiskovin můžou být z pravidla tištěné nebo elektronické materiály informující potencionální spotřebitele o aktuálně probíhajících mimořádných slevách jak v maloobchodek tak velkoobchodních řetězcích.

Definice letáku

Akční leták sděluje čtenáři většinou vlastnosti prezentovaného zboží, původní cenu a novou (sníženou / akční) cenu v době platnosti akční nabídky. Nedílnou součástí by měly být (většinou v zápatí nebo na druhé straně letáku) základní informace a adresy prodejen obchodní sítě včetně otevírací doby provozovatele obchodního řetězce.

Rozesílání a distribuce

Tyto akční letáky můžou být pravidelné, nepravidelné, tištěné, ale i v elektronické podobě. Tištěné letáky jsou distribuovány zpravidla prostřednictvím distribučních společností (Mediaservis, Česká distribuční apod.) nebo prostřednictvím pošty. Elektronické letáky si většinou návštěvníci stahují sami z webových stránek nebo jim jsou zasílány automaticky prostřednictvím tzv. Newsletteru, se kterým museli uživatelé dobrovolně souhlasit.

DTP zpracování

Díky našemu studiu jsme schopni Vám nabídnout nejen grafický návrh, ale i DTP zpracování těchto tiskovin. S radostí se vrhneme jak na občasné akční letáky, tak i periodické bulletiny a další tiskoviny. Pro zpracování nabídky nám prosím zašlete bližsí informace nebo nás pozvěte do tendru. Rádi se zúčastníme.

Vizitky

Tiskneme i malé náklady vizitek ve formátech 90 x 50mm nebo 85 x 55mm, již od 50 ks. Pokud si budete přát jakýkoliv jiný formát, který budeme schopni vytisknout a následně zpracovat (nařezat), neváhejte si zvolit v kalkulačním formuláři volbu "Vlastní rozměr".

Vizitka (česky též navštívenka) je jednoduchý informační prostředek, často pěkné grafické dílko na malém kousku papíru (kartičce), zpravidla používané k obchodní propagaci a komunikaci. Vizitky je možné tisknout na různé druhy papírů - strukturované, barvené, bezdřevé, s vlákny apod., ale také je možné využít různých dokončovacích technik k docílení patřičné originality tiskoviny - oblé rohy, perforace, bigování a další.

Grafický návrh a DTP zpracování

Nemáte své vlastní vizitky? Kontaktujte nás. Rádi vám připravíme grafický návrh a následně vytiskneme na našem tiskovém stroji KONICA Minolta Bizhub C1060. Honorář za zpracování vizitek a dalších tiskovin se určuje individuálně s ohledem na náročnost a originalitu zpracování. V takovém případě nám neváhejte zaslat individuální poptávku.

Cena vizitek

Vizitky tiskneme bez problému i od jednoho kusu. Cena je závislá od celkového množství tedy i více druhů dohromady (například různých jmen ve firmě), ovšem vždy pouze stejného formátu a barevnosti. Honorář za návrh, DTP zpracování a přípravu dat do tisku je stanoven individuálně.

Plakáty

Plakáty jsou dnes velmi rozšířenou tiskovinou a jsou vylepovány na frekventovaných místech, kde mají upoutat a zacílit hlavně na potencionální spotřebitele (klientelu). Působí však na širokou veřejnost, své zájemce si nevybírá a má jednoduše za úkol upoutat pozornost. S použitím textu, obrazu nebo v kombinaci obojího společně plní svou funkci a nabízí tak různé zboží, umělecká díla, koncerty, zábavu nebo jakýkoliv názor.

Cenná díla

V dnešní době jsou vybrané plakáty součástí sběratelských sbírek, kde můžeme najít staré filmové plakáty, komixové plakáty nebo stylové plakáty (oblíbená tématika Moulin Rouge) od známých autorů jako je např. Henri de Toulouse-Lautrec.

Navrhneme grafiku a vytiskneme

Pokud si nevíte rady s grafickým návrhem plakátu, rádi jej pro Vás navrhneme a připravíme do tisku. Pokud si chcete vyzdobit pokoj vlastním plakátem, Tiskplus.cz je tu pro Vás. Je možné tisknout ve fotografické kvalitě až do formátu SRA3 (320 x 450 mm) na různé materiály. Pokud potřebujete větší formát pokračujte na velkoformátové tisky.

Pro výběr tiskových materiálů nás před zadáním zakázky do tisku kontaktujte. Rádi Vám poradíme a doporučíme vhodný materiál pro Vaše výtisky.

Tiskoviny všech propagačních materiálů, včetně vazeb, laminací a dalšího dokončování.

Vizitky

Kalkulace

Hlavičkový papír

Kalkulace

Leták neskládaný

Kalkulace

Leták skládaný

Kalkulace

Plakáty do A3

Kalkulace

Samolepky

Kalkulace

Pohlednice

Kalkulace

Maloformát pro znalce

Kalkulace

Materiály s vazbou, knihy, časopisy, brožury, kalednáře, diáře.

Časopisy, knihy

Kalkulace

Poznámkové bloky

Kalkulace

Vazby pro znalce

Kalkulace

Rollupy

Kalkulace

Bannery, plachty

Kalkulace

Cedule, desky

Kalkulace

Citylighty, CLV

Kalkulace

Plakáty XXL

Kalkulace

PVC samolepky

Kalkulace

Plánografie

Kalkulace

Velkoformát pro znalce

Kalkulace

Expresní výroba i dodání u všech zakázek. Možnost osobního odběru 24/7.
Nejvyšší kvalita servisu, pomoc s přípravou nebo kontrolou tiskových dat.
Nejlepší cenové nabídky na trhu, agenturní slevy, výhody pro stále zákazníky, online platby kartou
Dodání pomocí PPL, DPD, TopTrans, lokální kurýr nebo osobní odběr na provozovně

Tiskplus

Komplexní tisková výroba

Komplexní tiskovou výrobou myslíme nejen oborovou zdatnost, ale i maximální preciznost a zkušenost. Celému procesu výroby věnujeme tu nejvyšší péči a pozornost. Snažíme se nabízet víc, což v dnešní době technologické dostupnosti pro každého může být jen lidský přístup, pracovitost a poctivost.

Přijímáme výzvy nestandartních řešení. Stavíme na spokojených zákazních a dobrých referencích. Věříme že překvapíme i Vás.

Roll up včetně tisku

Rychlá a působivá propagace

Řezaná grafika

Dokonalé i v malých detailech

Foto obrazy

Tisk včetně kvalitního rámování

Vazby brožur

Brožury, katalogy, fotoknihy

Předtisková příprava

Pokud si nejste jisti přípravou tiskových dat, nebo je z nějakého důvodu nemáte k dispozici, připravíme je pro Vás. Stačí sken, fotorafie, jakýkoliv podklad. Převedeme ho do tiskové podoby.

Digitální maloformát

Konica Bizhub 1060, nejnovější pokračovatel nejúspěsnější produkční tiskárny. V této kategorii strojů nemá konkurenci. Rádi vás o tom přesvědčíme na vzorku zdarma, který si u nás můžete nechat vytisknout.

Tiskové a dokončovací stroje

Velkoformát

Mimaki CJV300-160. Další novinka na trhu s řadou revolučních prvků pro dosažení perfektních ploch, barevných přechodů. S kvalitou jakou tiskne, také řeže, dodáme Vám tedy nejem tištěnou grafiku jako bannery, rollupy, plakáty, ale také je můžeme rovnou velmi přesně tvarově ořezat.

Tiskové a dokončovací stroje

Dokončovací práce

Všechny naše tiskoviny dále zpracováváme. Bigujeme, falcujeme, skladáme. Povrch zušlechťujeme laminací. Tiskovinu vám dále můžeme vyseknout nebo nabídnout slepotisk jako dokončovací prvek.

Tiskové a dokončovací stroje

Máte jiné dotazy k výrobě nebo produktům?

0 ks, 0 Kč
Přihlášení Zapomenuté heslo Nová registrace