Lokace U Továren 256/14, 102 00 Praha 10
Registrace
Letáky řezané, ploché, neskládané

Leták neskládaný

Ploché, neskládané, plnobarevné i černobílé letáky. Využití na akční letáky pro obchody, letáky o kulturních, společenských a sportovních událostech, levný a efektní způsob propagace. Nabízíme v obvyklých fomrátech A6, A5, A4, ale také v jakémkoliv vašem požadovaném formátu do rozměru 32x45cm. Je možné opatřit povrchovou úpravou, lesklým nebo matným laminem, parciálním lakováním, tvarový výsekem i kulacením rohů.

Jak připravit tisková data

Spadávka

Spadávka je oblast kolem grafiky, která je na závěr oříznuta, tak aby na krajích nebyla bílá linka. Do spadávky, přesahu, začleňte pozadí použité v grafice např. fotografie . Ideálné jsou to 3mm. Zkráceně, pokud neumíte připravit ořezové značky a spádávku, udělejte tisková data o 3mm na každou stranu větší než má být výsledný dokument a počítejte s tím že toto bude oříznuto.

Vnitřní okraj, zrcadlo sazby

Vnitřní okraj je oblast, odsazení, ve které by neměly být podstatné informace jako například text nebo logo. Jedná se hlavně o vzhled, stejně tak ale texty umístěné příliš u okraje řezu mohou být řezem poškozeny.

Příprava pro parciální lakování

Paricální masku vložte jako samostatnou stránku buď na konec dokumentu, nebo jako vždy následující stránku za stránku ke které patří, pokud se jedná o více stránek. Pro lakovací masku použijte vektorovou nebo bitmapovou plochu, ideálně jako 100% černé. Pokud si přejete využít 3D lakování, nechte masku ve stupních šedi. Méně šedá - nižší lak, víče šedá - vyšší lak. Maska musím být na stejně velké stránce jako předloha a na stejné pozici, kde má být lakováno. Pokud si nevíte rady, rádi Vám poradíme.

Tisková data

U fotografií pracujte v režimu CMYK, rozlišení alespoň 200dpi. Dosáhnete tím barevné shody s výsledným tiskem, režim RGB může být v některých sytých barvách u nás netisknutelný.