+420 724 127 109 info@tiskplus.cz

Laminace tiskových archů

Laminováním rozumíme při výrobě tiskovin pokrytí povrchu tiskoviny polypropylenovou či polyesterovou fólií. Takto upravený povrch má vysokou mechanickou odolnost a stoprocentně odolává vlhkosti (s výjimkou absolutního okraje laminované stránky, kde i při oboustranné laminaci může vlhkost zasáhnout papír). Vyžadujeme-li vodotěsnost, musí film přesahovat okraje papíru, a dojde k tzv. zakapsování. Polypropylenová či polyesterová fólie může mít různou tloušťku a může být lesklá nebo matná.

K čemu laminace slouží

  • zuštlechtění, zatraktivnění tiskovin
  • zvýšení jeho povrchové odolnosti

Typy laminace

Nabízíme Vám laminování čirou lesklou BOPP fólií SORELAM GLOSS pro laminování tiskovin za tepla, tloušťka 24 µm a čirou matnou BOPP folií SORELAM MATT pro laminování tiskovin za tepla, tloušťka 27 µm. Dále pak laminování do kapsového lamina lesklé nebo matné.

Ceník

  • laminace A3, do 500 ks, 1/0 lesk ... 1,95 Kč/ks
  • laminace A3, do 500 ks, 1/1 lesk ... 3,85 Kč/ks
  • laminace A3, do 500 ks, 1/0 mat ... 2,15 Kč/ks
  • laminace A3, do 500 ks, 1/1 mat ... 4,25 Kč/ks

Ceny jsou uvedné bez DPH. Dodání je do 24 hodin od zadání v pracovní dnech. 

Expresní výroba

U všech našich výrobků nabízíme expresní, individuální dohody termínů. Výroba je možná o víkendech i o svátcích. V takových případech nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky. Více na Tiskplus Express 

 

Maloformátové tiskoviny

Kalkulace

Letáky, hlavičkové papíry, pozvánky, vizitky, prospekty (i skládané), papírové samolepky

Tiskoviny s vazbou

Kalkulace

Časopisy, magazíny, katalogy, knihy, brožury, noviny, poznámkové bloky se šitou V1, kroužkovou nebo lepenou vazbou V2

Kalendáře

Kalkulace

Kalendáře stolní, nástěnné, foto kalendáře

Velkoformátové tiskoviny

Kalkulace

Plakáty, bannery, plachty, desky, cedule, citylighty, PVC samolepky, řezaná grafika, rollupy

Tiskplus

Komplexní tisková výroba

Komplexní tiskovou výrobou myslíme nejen oborovou zdatnost, ale i maximální preciznost a zkušenost. Celému procesu výroby věnujeme tu nejvyšší péči a pozornost. Snažíme se nabízet víc, což v dnešní době technologické dostupnosti pro každého může být jen lidský přístup, pracovitost a poctivost.

Přijímáme výzvy nestandartních řešení. Stavíme na spokojených zákazních a dobrých referencích. Věříme že překvapíme i Vás.

Roll up včetně tisku

Rychlá a působivá propagace

Řezaná grafika

Dokonalé i v malých detailech

Foto obrazy

Tisk včetně kvalitního rámování

Vazby brožur

Brožury, katalogy, fotoknihy

Předtisková příprava

Pokud si nejste jisti přípravou tiskových dat, nebo je z nějakého důvodu nemáte k dispozici, připravíme je pro Vás. Stačí sken, fotorafie, jakýkoliv podklad. Převedeme ho do tiskové podoby.

Digitální maloformát

Konica Bizhub 1060, nejnovější pokračovatel nejúspěsnější produkční tiskárny. V této kategorii strojů nemá konkurenci. Rádi vás o tom přesvědčíme na vzorku zdarma, který si u nás můžete nechat vytisknout.

Tiskové a dokončovací stroje

Velkoformát

Mimaki CJV300-160. Další novinka na trhu s řadou revolučních prvků pro dosažení perfektních ploch, barevných přechodů. S kvalitou jakou tiskne, také řeže, dodáme Vám tedy nejem tištěnou grafiku jako bannery, rollupy, plakáty, ale také je můžeme rovnou velmi přesně tvarově ořezat.

Tiskové a dokončovací stroje

Dokončovací práce

Všechny naše tiskoviny dále zpracováváme. Bigujeme, falcujeme, skladáme. Povrch zušlechťujeme laminací. Tiskovinu vám dále můžeme vyseknout nebo nabídnout slepotisk jako dokončovací prvek.

Tiskové a dokončovací stroje

Máte jiné dotazy k výrobě nebo produktům?

0 ks, 0 Kč
Přihlášení Zapomenuté heslo Nová registrace