+420 724 127 109 info@tiskplus.cz

Brožury

Brožury jsou většinou jednoúčelové vázané (brožované) nepravidelné tiskoviny určené ke speciálním účelům a konkrétním prezentacím. Brožurou může být např. návod k použití nějakého přístroje (manuál), veletržní katalog s prezentací vystavovatelů nebo jen obyčejný telefonní seznam.

Přejít na online kalkulaci tiskovin s vazbou

Příprava a grafické zpracování brožur

V případě, že takovou brožuru, katalog nebo brožovanou prezentaci potřebujete zpracovat a připravit do tisku, rádi Vám pomůžeme. Zašlete nám Vaše představy a dostupné podklady, ostatní již zařídíme. Graficky upravíme dle Vašeho přání a po odsouhlasené a podepsané korektuře postoupíme do tisku.

Distribuce

Potřebujete Vaše brožury nebo ostatní tiskoviny distribuovat na různá místa? Produkčně zajistíme i tuto službu. V případě menších sérií využijeme pro závoz vlastního řidiče Tiskplus. Pokud by se mělo jednat např. o celorepublikovou distribuci, v takovém případě využijeme služeb našeho smluvního přepravce.

Tiskoviny všech propagačních materiálů, včetně vazeb, laminací a dalšího dokončování.

Vizitky

Kalkulace

Firemní papíry

Kalkulace

Letáky řezané

Kalkulace

Letáky skládané

Kalkulace

Plakáty do A3

Kalkulace

Samolepky

Kalkulace

Pohlednice

Kalkulace

Maloformát pro znalce

Kalkulace

Materiály s vazbou, knihy, časopisy, brožury, kalednáře, diáře.

Časopisy, knihy

Kalkulace

Poznámkové bloky

Kalkulace

Vazby pro znalce

Kalkulace

Kalendáře

Kalkulace

Bannery, plachty

Kalkulace

Cedule, desky

Kalkulace

Citylighty, CLV

Kalkulace

Plakáty

Kalkulace

PVC samolepky

Kalkulace

Plánografie

Kalkulace

Velkoformát pro znalce

Kalkulace

Tiskplus

Komplexní tisková výroba

Komplexní tiskovou výrobou myslíme nejen oborovou zdatnost, ale i maximální preciznost a zkušenost. Celému procesu výroby věnujeme tu nejvyšší péči a pozornost. Snažíme se nabízet víc, což v dnešní době technologické dostupnosti pro každého může být jen lidský přístup, pracovitost a poctivost.

Přijímáme výzvy nestandartních řešení. Stavíme na spokojených zákazních a dobrých referencích. Věříme že překvapíme i Vás.

Roll up včetně tisku

Rychlá a působivá propagace

Řezaná grafika

Dokonalé i v malých detailech

Foto obrazy

Tisk včetně kvalitního rámování

Vazby brožur

Brožury, katalogy, fotoknihy

Předtisková příprava

Pokud si nejste jisti přípravou tiskových dat, nebo je z nějakého důvodu nemáte k dispozici, připravíme je pro Vás. Stačí sken, fotorafie, jakýkoliv podklad. Převedeme ho do tiskové podoby.

Digitální maloformát

Konica Bizhub 1060, nejnovější pokračovatel nejúspěsnější produkční tiskárny. V této kategorii strojů nemá konkurenci. Rádi vás o tom přesvědčíme na vzorku zdarma, který si u nás můžete nechat vytisknout.

Tiskové a dokončovací stroje

Velkoformát

Mimaki CJV300-160. Další novinka na trhu s řadou revolučních prvků pro dosažení perfektních ploch, barevných přechodů. S kvalitou jakou tiskne, také řeže, dodáme Vám tedy nejem tištěnou grafiku jako bannery, rollupy, plakáty, ale také je můžeme rovnou velmi přesně tvarově ořezat.

Tiskové a dokončovací stroje

Dokončovací práce

Všechny naše tiskoviny dále zpracováváme. Bigujeme, falcujeme, skladáme. Povrch zušlechťujeme laminací. Tiskovinu vám dále můžeme vyseknout nebo nabídnout slepotisk jako dokončovací prvek.

Tiskové a dokončovací stroje

Máte jiné dotazy k výrobě nebo produktům?

0 ks, 0 Kč
Přihlášení Zapomenuté heslo Nová registrace